Lokalizatory GPS

System mojesamochody.pl pozwala lokalizować wszystkie typy pojazdów oraz maszyn budowlanych. Dzięki wykorzystaniu amerykańskiego systemu GPS-Navstar, swoim zasięgiem obejmuje cały świat. W ramach transmisji zagranicznej wykorzystuje roaming międzynarodowy. Podstawowa wersja pozwala lokalizować pojazdy i zapisywać ich trasy z dokładnością do kilku metrów. Informować o postojach oraz obliczać tzw. kilometrówki do celów księgowych i rozliczeniowych.

Rozbudowany system lokalizacji pojazdów pozwala usprawnić zarządzanie flotą pojazdów zarówno pod kątem efektywności ich wykorzystania poprzez bieżącą analizę tras, czasu spędzanego w danych punktach (spotkania biznesowe, dostawy, serwisy u klientów, instalacje), czasu „wolnego” pracowników, jak również utrzymania pojazdów w ruchu (niezbędne pozwolenia, terminy przeglądów, OC itp.) dzięki ustawionym powiadomieniom. Nasze rozwiązania kierujemy zarówno do duży firm transportowych jak i do posiadaczy mniejszych flot samochodowych, którzy chcą na bieżąco mieć wgląd na to co dzieje się w tym aspekcie działalności firmy.

Koszt jednego lokalizatora może wynieść nawet 30 zł netto/msc. (ostateczny koszt uzależniony jest od ilości pojazdów oraz długości wiążącego okresu rozliczeniowego).

Zapytaj a my przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Skontaktuj się z nami


lokalizatory gps mideko